ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 2 червня 2012 р.

Азаров запретил украинцам привозить лекарства


Кабинет министров установил объем и порядок ввоза гражданами на таможенную территорию Украины лекарственных средств. Об этом говорится в постановлении №458 от 23 мая 2012 года, сообщила пресс-служба Азарова.

С 1 июня граждане смогут ввозить в Украину не более 5 упаковок каждого наименования лекарственных средств на одного человека для личного пользования. 

Если на курс лечения требуется больше лекарств, то их можно ввезти в количестве, не превышающем указанное в рецепте на данное лекарство, выданном на имя владельца и заверенном печатью врача.

Источник:   news.mail.ru

Немає коментарів: