ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 19 травня 2012 р.

Держлікслужба України пропонує запровадити норму пішохідної доступності для аптек


Державна служба України з лікарських засобів ініціює запровадження змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Зокрема, пропонується запровадити норму пішохідної доступності між аптечними закладами.

Згідно запропонованих змін, норма пішохідної доступності між аптеками у містах повинна бути не менше 300 - 400 метрів у містах з населенням від 1 млн. і більше, а також 600 - 700 метрів у містах з населенням до 1 млн. чоловік.

Запровадження норми пішохідної доступності стабілізує діяльність аптечних закладів, сприятиме збільшенню оборотних коштів аптеки. Це, зі свого боку, надасть аптеці можливість розширити асортимент лікарських засобів, в першу чергу за рахунок збільшення кількості недорогих ліків. Тобто, аптекар зможе запропонувати споживачеві більш широкий вибір лікарських засобів.

Розширення асортименту за рахунок, в тому числі, низьковартісних ліків, сприятиме збільшенню фізичної і цінової доступності лікарських засобів та покращенню надання фармацевтичної послуги.

Немає коментарів: