ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 6 березня 2012 р.

На Київщині розповсюджували сильнодіючі ліки

Заступником прокурора Київської області затверджено обвинувальний висновок у кримінальній справі за обвинуваченням злочинної групи, що розповсюджувала сильнодіючі ліки.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Київської області, організована злочинна група у складі трьох осіб діяла на території Києва та області в період з лютого 2010 по серпень 2011 року. Доведено, що протягом цього часу вказаними особами здійснено незаконне придбання, перевезення та зберігання з метою збуту 28 тис. 233 таблеток та 81 ампули сильнодіючих лікарських засобів, а також незаконно реалізовано 160 таблеток сильнодіючих засобів.

Дії, що пов’язані з незаконним придбанням, перевезенням, зберіганням з метою збуту та збутом сильнодіючих лікарських засобів в особливо великих розмірах, відповідно до ч.1 ст. 321 Кримінального кодексу України, є злочином, у скоєнні якого дана організована злочинна група обвинувачується. Санкція цієї статті передбачає до 10 років позбавлення волі.
Справу направлено до суду для розгляду по суті пред’явленого обвинувачення.

Немає коментарів: