ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 22 березня 2012 р.

Микола Азаров: Уряд запровадить жорсткий контроль цін на ліки

Микола Азаров: Уряд запровадить жорсткий контроль цін на ліки
Кабінет Міністрів найближчим часом сформує комплексну систему державного регулювання цін на ліки.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров у вівторок під час наради щодо розвитку системи охорони здоров’я.

«Держава повинна раз і назавжди взяти під жорсткий контроль ціни на ліки. Тут недопустимий формалізм. Необхідно у стислі терміни сформулювати єдину, комплексну систему державного регулювання цін на ліки. Ми повинні повернути людям відчуття захищеності», - наголосив Микола Азаров.

Він також вимагає від Міністерства охорони здоров'я розробити конкретний механізм для вирішення цього завдання, а також алгоритм взаємодії між міністерствами, відомствами й операторами ринку та винести на розгляд Уряду відповідні пропозиції щодо створення системи.

«Обґрунтованість цін на ліки є для нас надзвичайно важливим питанням, оскільки витрати людей на аптеку зростають і стають дуже обтяжливими», - відзначив Прем’єр.

У свою чергу Віце-прем'єр-міністр України - Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова поінформувала, що зараз ведеться робота над проектом урядової постанови щодо введення референтних цін на ліки для хворих на гіпертонію і діабет.

«Ми напрацьовували механізми введення справедливих референтних цін на медпрепарати та обговорили два пілотних проекти, які почнуть реалізовуватись у травні-червні цього року, відповідно до яких будуть запроваджені референтні ціни на певні види медпрепаратів для лікування гіпертонічних хвороб і лікування інсуліном діабетичних хвороб», - сказала вона.

Крім того, Глава Уряду доручив МОЗ провести широку нараду за участю заступників голів облдержадміністрацій, які відповідають за медичну галузь, запросити на неї мерів великих міст і головних лікарів з усієї України.

«Необхідно оперативно зібрати не лише заступників голів ОДА, а й головних лікарів обласних лікарень, районних лікарень», - зазначив Микола Азаров.

Немає коментарів: