ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 14 березня 2012 р.

Всі хворі на ниркову недостатність будуть забезпечені ліками

Голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ запевняє, що в регіоні всі хворі на ниркову недостатність будуть забезпечені ліками.

Як передає кореспондент УНІАН, таку заяву губернатора розповсюдила прес-служба Донецької ОДА, коментуючи той факт, що на сьогоднішній день в регіоні виникла дуже складна ситуація з браком ліків для хворих, які перебувають на гемодіалізі й фактично поставлені перед питанням життя і смерті.

А.ШИШАЦЬКИЙ сказав, що вже досягнута домовленість з фірмою, яка поставляє ліки «Діаніл», про те, що найближчим часом цей препарат буде надано на суму 100 тис. грн., і цієї кількості препарату має вистачити всім хворим на місяць.

«На найближчу сесію облради буде винесено питання про фінансування хворих на ниркову недостатність. Я впевнений, воно буде вирішено позитивно, - сказав губернатор. - Для придбання препарату з обласного бюджету буде виділено 1 млн. 350 тис. грн., яких вистачить на ліки для хворих приблизно до середини 2013 року».

А.ШИШАЦЬКИЙ зазначив, що він «не звик перекладати відповідальність». «Влада зобов`язана піклуватися про здоров`я громадян. Ми не залишимо цих хворих наодинці з їхньою бідою. Питання про придбання необхідних ліків буде вирішено», - наголосив голова ОДА.

Немає коментарів: