ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 16 березня 2012 р.

В Україні найчастіше реєструються медичні вироби виробництва Німеччини

На сьогодні в Україні встановлена система передреєстраційного контролю медичних виробів та державного контролю за дотриманням вимог законодавства щодо забезпечення безпеки медичних виробів.

Станом на 1 січня 2012 року в Україні було зареєстровано 6 273 позиції медичної техніки та медичних виробів. З них 864 – вітчизняного та 5409 – іноземного виробництва. Якщо подивитися розподіл зареєстрованих медичних виробів за країнами-виробниками, то найчастіше в Україні реєструються вироби з Німеччини (1 151), України (980), США (864), Китаю (545) та Російської Федерації (484).

Основними групами зареєстрованих медичних виробів як для вітчизняного, так і іноземного виробництва, згідно з кодами УКТЗЕД, є:

• 8,89% - прилади, що використовуються в медицині, хірургії, стоматології (9018 90 85 90);
• 4,62% - вата, марля, бинти та аналогічні вироби (наприклад, перев'язувальний матеріал, липкий пластир, гірчичники), (3005);
• 4,27% - реагенти діагностичні або лабораторні (3822 00 00 00).

Немає коментарів: