ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 15 березня 2012 р.

Інформація щодо ситуації, яка склалася при митному оформленні ліків

У зв’язку із ситуацією, що склалася при митному оформленні лікарських засобів, які містять у своєму складі етанол як допоміжну речовину, а також вітамінних та вітамінно-мінеральних препаратів та з метою недопущення зриву забезпечення населення цими лікарськими засобами Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що наявність лікарських засобів у Державному реєстрі лікарських засобів України є підставою для звільнення від оподаткування ПДВ операції з постачання лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні.

Відповідний лист роз’яснення МОЗ направило до Державної митної служби.

Наявність інформації про ліки у Державному реєстрі лікарських засобів України свідчить про те, що вони пройшли процедуру державної реєстрації відповідно до чинного законодавства України, їх якість, безпека та ефективність підтверджена та вони дозволені до застосування у медичній практиці на території України.

Відповідно до статті 197 Податкового кодексу України звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів (у тому числі аптечними закладами), а також виробів медичного призначення за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

У листі до Державної митної служби також зазначено, що під час державної реєстрації віднесення лікарських засобів до тої чи іншої товарної позиції згідно кодів УКТЗЕД не є головним критерієм для підтвердження якості, безпеки та ефективності цих лікарських засобів.

Немає коментарів: