ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 13 березня 2012 р.

Одеським БНОН викрито канал розповсюдження підконтрольних препаратів через мережу Інтернет

Оперативники Одеського обласного управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків перекрили міжрегіональний канал поставок підконтрольних лікарських засобів на територію Одеської області, затримавши кількох фігурантів ланцюжка розповсюдження анаболиків через мережу Інтернет.

Здійснюючи моніторинг правоохоронці натрапили на веб-сайт, на якому пропонувалися для реалізації сильнодіючі лікарські засоби «нандролон» та «данабол». З метою встановлення осіб причетних до збуту підконтрольних лікарських засобів оперативниками була розроблена ціла спецоперація. Почалася кропітка робота. Впродовж лютого правоохоронці провели декілька закупівель сильнодіючого лікарського засобу "нандролон" та під час останньої затримали посередника – 36-річного одесита.

За вказаними фактами було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 та ч.2 ст. 321 (Незаконне виробництво, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) КК України.

В ході подальших оперативних заходів бнонівцями було встановлено і організатора нелегального бізнесу. Ним виявився 27-річний мешканець Вінницької області. Використовуючи систему поштових відправлень він організував поставки лікарського препарату.

Для затримання організатора правоохоронці виїхали до Вінниці. У відділенні пошти на «гарячому», під час відправки чергових партій підконтрольних лікарських засобів та отриманні грошових коштів за товар вінничанина було затримано.

У наркоділка вилучили сотню пігулок «метандієнон», 42 ампули препарату «нандролон», 12 підготовлених до відправлення пакунків з лікарськими засобами та кошти в сумі 3110 грн., 720 грн. з яких були отримані під час проведення останньої оперативної закупівлі в Одесі.

У відношенні підозрюваного порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.321 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин). Триває слідство.

Вживаються заходи, направлені на встановлення каналу надходження лікарських препаратів до їх реалізаторів.

ВЗГ ГУМВС України в Одеській області

Немає коментарів: