ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 8 березня 2012 р.

Рекомендації лікарів щодо секретів жіночої краси та здоров'я

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня головні спеціалісти МОЗ України розповіли жінкам, як завжди залишатися здоровими та красивими. Здоров'я та краса є взаємопов'язаними, і, безперечно, здорова жінка завжди матиме і чудовий вигляд.

"Чиста шкіра, здорові нігті, блискуче волосся є ознакою здоров'я жінки у будь-якому віці, - зазначив головний дерматолог МОЗ України Олександр Літус. - Шкіра - найбільший орган в організмі людини, а тому турбуватися станом її здоров'я слід дуже ретельно".

Лікар назвав три основні правила, дотримання яких допоможе зберегти шкіру здоровою:

- повноцінне харчування;
- відсутність шкідливих звичок;
- правильний догляд залежно від типу шкіри, сезону та темпоритму життя.

Також Олександр Літус нагадав, що будь-які проблеми, пов'язані зі станом шкіри, волосся та нігтів, є наслідком як певних гормональних змін, так і ознакою порушень в організмі жінки. Він застеріг від вирішення проблем, які виникають зі шкірою, волоссям та нігтями, самотужки, а також від користування послугами неперевірених та некваліфікованих спеціалістів в області косметології.

Немає коментарів: