ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 3 березня 2012 р.

У Криму триває місячник по боротьбі з туберкульозом "Збережемо здоров'я"

Основною метою проведення місячника по боротьбі з туберкульозом, що проходить у Криму за ініціативи Міністерства охорони здоров'я АРК, є пропаганда здорового способу життя та підвищення інформованості населення про симптоми, особливості лікування та профілактики туберкульозу.

"Інформованість населення про виявлення і профілактику захворювання туберкульозом стоїть на першому місці у процесі боротьби з ним, - вважає головний позаштатний фахівець Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим Євгеній Охота. - Найголовніше - це перервати ланцюжок передачі інфекції. Тут потрібні зусилля лікувальної мережі, фтизіатричної служби і представників засобів масової інформації. Кожна людина повинна знати симптоми туберкульозу, щоб мати можливість вчасно звернутися по допомогу".

Туберкульоз - це хвороба, яка вражає усі верстви населення, але в основному до них схильні люди соціально незахищені. За даними головного лікаря Кримського республіканського протитуберкульозного диспансеру №1 Олега Тимченка, в 2011 році показник захворюваності туберкульозом в АРК склав 76,3 чол. на 100 тис. населення.

На думку фтизіатрів, ефективність роботи з протидії поширення туберкульозу залежить від рівня виявлення людей з підозрою на цю хворобу, а також від поінформованості таких людей щодо лікування.

У рамках місячника діє благодійна акція "Збережемо здоров'я" по збору коштів для Республіканського протитуберкульозного диспансеру, розташованого в с. Піонерське Сімферопольського району. Засоби потрібні для проведення робіт по поліпшенню умов перебування пацієнтів.

Довідково:

Відповідно до Указу Президента України від 22.03.2002 №290/2002 "Про Всеукраїнський День боротьби із захворюванням туберкульозом" з метою активізації діяльності по відвертанню захворюваності і поширення туберкульозу, а також враховуючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я 24 березня 2012 будуть проведені заходи, приурочені до Всесвітнього і Всеукраїнського Дня боротьби з туберкульозом.

Немає коментарів: