ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 2 березня 2012 р.

ООН попереджає про небезпеку Інтернет-торгівлі ліками

Міжнародний комітет з контролю над наркотиками (МККН) закликав владу країн-членів ООН посилити активність щодо стримування застосування соціальних мереж та інтернету для розповсюдження нелегальних і контрафактних лікарських препаратів серед молоді.

У щорічній доповіді за 2011 р. МККН, що є органом ООН, відзначається порівняно слабкий прогрес в області взаємодії влади із заборони нелегальних Інтернет-аптек і міститься заклик до тіснішої співпраці між зацікавленими сторонами.

Недавнє дослідження, проведене журналом Journal of Clinical Practice, показало, що близько чверті всіх електронних повідомлень припадає на спам, в якому міститься реклама фальшивих або неліцензованих лікарських препаратів.

Регуляторні органи США вживають заходів щодо заборони нелегальної торгівлі. Нещодавно вони опублікували попередження про веб-сайти, що рекламують різні «панацеї» проти онкозахворювань, підроблений Tamiflu і харчові добавки для лікування еректильної дисфункції.

Немає коментарів: