ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 7 лютого 2012 р.

ЄС: діючі речовини в лікарських засобах

Європейська комісія (ЄК) випустила концептуальний документ для консультацій з громадськістю щодо керівних принципів належної виробничої практики (GMP) для діючих речовин у лікарських засобах для людини.

Директива 2011/62/EU накладає на держави-члени зобов'язання вжити необхідних заходів для забезпечення того, щоб виробники діючих речовин на своїй території дотримувалися GMP. Вона також зобов'язує Комісію прийняти, за допомогою делегованих актів, принципи і правила GMP для діючих речовин.

Цей концептуальний документ в даний час випущено для консультацій з громадськістю з метою підготовки відповідного заходу та керівництва GMP для діючих речовин у лікарських засобах для людини.Немає коментарів: