ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 23 лютого 2012 р.

Аптеки перевірятимуть без попередженняАптеки перевірятимуть без попередження. Таким чином боротимуться з продажем фальсифікованих і неякісних ліків. Відповідний законопроект мають остаточно ухвалити цього тижня депутати. Розгляд документа затягували в комітеті промполітики.

Юрій Гайдаєв, автор законопроекту: "Кому-то выгодно, чтобы эти проверки не производились, чтобы использовать некачественные препараты, получать от этого громадную прибыль".

Про перевірки зможе не попереджати не лише Державна служба лікарських засобів, а й санстанція. Зараз вони змушені це робити за 10 днів. Тому у місцях продажу медикаментів встигають підготуватися до приходу контролерів і ліквідувати недоліки.

Олексій Соловйов, голова Державної служби лікарських засобів: "И я вам скажу, что эффект когда мы совместно выходим без предупреждения на такую проверку, гораздо больше. Прежде всего, это касается такого аптечного подразделения, как коски".

Продавати рецептурні препарати у кіосках заборонено. За недотримання цієї норми позбавляють ліцензії. Та заради отримання прибутку провізори реалізують навіть наркотичні засоби. І часто не дотримуються умов зберігання продукції. За оцінками експертів, на ринку близько 20% фальсифікованих медикаментів. За їх розповсюдження торік запровадили кримінальну відповідальність. Але досі не порушили жодної справи.

ubr.ua

Немає коментарів: