ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 8 лютого 2012 р.

Держлікслужба України закликає представників суб’єктів господарювання та громадськості до активізації взаємодії у запобіганні корупції

Стаття 18 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі – Закон) надає ряд прав об’єднанням громадян, представникам суб’єктів господарювання та окремим громадянам щодо участі громадськості в заходах щодо запобігання і протидії корупції.

Необхідно зазначити, що новим антикорупційним законодавством до суб’єктів відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, крім осіб уповноважених на виконання функцій держави, віднесено і осіб, які постійно або тимчасово обіймають посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків в юридичних особах приватного права незалежно від організаційно-правової форми. Тобто відповідальність за вчинення корупційних правопорушень розповсюджується і на службових осіб суб’єктів господарювання, громадських організацій тощо. Представникам іноземних представництв, у разі притягнення до відповідальності їх працівників за вчинення корупційних правопорушень, необхідно також враховувати вимоги міжнародних антикорупційних актів.

В Держлікслужбі України відповідно до п. 1 ч. 6 ст. 5 Закону утворено відповідний уповноважений підрозділ – Сектор запобігання та виявлення корупції (далі – Сектор), який у межах своєї компетенції бере участь у запобіганні, виявленні, а в установлених законом випадках – у здійсненні заходів щодо припинення корупційних правопорушень, відновленні порушених прав чи інтересів фізичних та юридичних осіб, інтересів держави, а також в інформаційному і науково-дослідному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції, у міжнародному співробітництві в цій сфері.

З метою налагодження ефективного зворотного зв’язку з громадянами та юридичними особами створена та функціонує спеціальна електронна скринька – corrupt@diklz.gov.ua, на яку можна надсилати повідомлення про можливі корупційні дії працівників Держлікслужби України, її територіальних органів, державних підприємств, що входять до сфери управління Держлікслужби України. Згідно діючого законодавства електронні повідомлення не підпадають під дію Закону України «Про звернення громадян», проте інформація та конкретні наведені в повідомленнях факти обов’язково перевіряються, а заявник інформується про результати здійснених заходів.

Держлікслужба України запрошує представників громадськості та суб’єктів господарювання до активізації форм співпраці у сфері запобігання і протидії корупції, зокрема в частині реагування на факти можливих протиправних дій з боку її працівників, усунення чинників, що сприяють вчиненню корупційних правопорушень тощо.

diklz.gov.ua

Немає коментарів: