ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 28 лютого 2012 р.

Проект постанови КМУ, що пропонує спростити процедуру отримання ліцензії, винесений на громадське обговорення


Основною метою даного проекту нормативного акту, опублікованого 24 лютого 2012 року, є максимальне спрощення процедури ліцензування. Для цього пропонується вилучити норму щодо необхідності оформлення паспорту аптечного закладу, як цього вимагає Постанова Уряду від 04.10.2010 р. № 906. Натомість заявник за встановленою формою надаватиме до Державної служби України з лікарських засобів відомості про матеріально-технічну базу та кваліфікацію персоналу, причому документ складатиметься самим заявником. В свою чергу, Держлікслужба України протягом десяти робочих днів має організувати перевірку вказаних відомостей та прийняти відповідне рішення.

Нагадаємо, що такі нововведення є наслідком внесення змін до ст. 19 Закону України «Про лікарські засоби», прийнятих 20 грудня 2011 р., які зумовлюють необхідність розробки низки відповідних нормативно-правових актів.

Слід зауважити, що з таким нововведенням заявник виграє у часі на оформлення документів для отримання ліцензії, оскільки Закон передбачає, що перевірка повинна бути проведена у строки, передбачені для видачі ліцензії.

Також хочемо нагадати про кроки, вже зроблені на шляху спрощення процедури подачі документів для отримання ліцензії на виробництво лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Зокрема, Держлікслужбою України розроблено проект Закону України "Про внесення змін до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», який передбачає можливість подання суб'єктом господарювання заяви про видачу ліцензії та інших документів шляхом надсилання електронного документа.

Впровадження такої норми надасть можливість заявнику значно скоротити витрати, пов’язані з необхідністю особисто подавати заяву на отримання ліцензії.

Немає коментарів: