ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 21 лютого 2012 р.

Лікарні на Хмельниччині отримали нові автомобілі "Швидкої допомоги"

Документи та ключі від нових сучасних автомобілів "Швидкої допомоги", придбаних за державні кошти, отримали Ярмолинецька та Віньківська центральні районні лікарні, що на Хмельниччині. Уже визначено, що цими машинами возитимуть хворих на гемодіаліз з райцентру до Хмельницької обласної лікарні.

"У цьому році - це вже не перший автомобіль "Швидкої допомоги", придбаний і переданий у медичні заклади краю за бюджетні кошти", - зазначила начальник управління охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації Наталія Свестун.

Обласна влада розробила чіткий план дій, покликаний покращити життя подолян. У минулому році близько 1 млн грн. виділили із обласного бюджету на ремонт хірургічного відділення Ярмолинецької ЦРЛ. На черзі капітальний ремонт поліклініки й терапевтичного відділення лікарні. На думку керівництва області, районна лікарня повинна мати таке ж медичне обладнання, як і обласна, а способи надання медичної допомоги мають максимально наблизитися до населення.

Велику надію у напрямку оптимізації медичних закладів обласна влада покладає на кадровий потенціал.

Прес-служба МОЗ України

Немає коментарів: