ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 2 лютого 2012 р.

Держлікслужба України та Держмитслужба України обговорили зміни до проекту Порядку ввезення на митну територію України незареєстрованих медичних вироб

В Державній службі України з лікарських засобів відбулася робоча нарада за участі представників Державної митної служби України. Під час наради було обговорено пропозиції Державної митної служби України щодо проекту наказу Міністерства охорони України «Про затвердження Порядку ввезення на митну територію України незареєстрованих медичних виробів».

Зокрема, було запропоновано вилучити з-під дії проекту наказу МОЗ України «Про затвердження Порядку ввезення на митну територію України незареєстрованих медичних виробів» надання повідомлень від Держлікслужби України щодо можливості ввезення незареєстрованих медичних виробів з метою надання гуманітарної допомоги, що визнана такою відповідно до чинного законодавства та можливість ввезення незареєстрованих медичних виробів з метою експонування на виставках, ярмарках, конференціях, багатоцентрових дослідженнях, тощо.

Це стане ще одним кроком на шляху до дерегуляції ринку, прискорення процедури митного оформлення медичних виробів для їх ввезенні в Україну.

Після опрацювання пропозицій та внесення відповідних змін Держлікслужба України направить оновлений проект порядку на подальше опрацювання до Держмитслужби України.

В робочій нараді взяли участь Перший заступник Голови Демченко І.Б., Начальник Управління організації державного контролю якості та безпеки медичних виробів Держлікслужби України Данилов С.А., Начальник відділу державної реєстрації медичних виробів Держлікслужби України Ганева С.Л., Начальник відділу організації державного ринкового нагляду, Листовнича В.В., Головні спеціалісти відділу державної реєстрації медичних виробів Держлікслужби України Сагун О.М., Шевченко Н.М., начальник відділу нормативно-правового забезпечення ДП «Український медичний центр сертифікації» Згонник С.М., представники Держмитслужби України.

diklz.gov.ua

Немає коментарів: