ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 24 лютого 2012 р.

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо непоширення дії Закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" при здійсненні державного санітарно-епідеміологічного нагляду, державного контролю якості лікарських засобів, санітарного контролю).

Закон спрямований на забезпечення належного рівня захисту населення від шкідливого впливу факторів навколишнього середовища та безпечність лікарських засобів.

Зокрема, встановлено, що дія Закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" не поширюється на державний санітарно-епідеміологічний нагляд, державний контроль якості лікарських засобів, санітарний контроль.

Відповідний законопроект зареєстровано за №2779.

Як зауважив у пояснювальній записці автор законопроекту народний депутат Ю.О.Гайдаєв, Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», що набув чинності в 2007 році, встановлено порядок проведення перевірок суб’єктів господарювання, який ускладнював здійснення державного контролю якості лікарських засобів, а також державного санепіднагляду та санітарного контролю. Він також знижував їх ефективність у зв’язку з необхідністю обов’язкового попередження суб’єктів господарювання або їх відокремлених підрозділів про дату і час проведення перевірки.

Таким чином, діюча редакція статті 2 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» звужувала зміст та обсяг конституційних прав і свобод громадян України у частині забезпечення належного рівня їх захисту від шкідливого впливу на них факторів навколишнього середовища та безпечності спожитих лікарських засобів у зв’язку з можливістю недодержання суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо забезпечення якості лікарських засобів.

Закон вступить у дію в разі його підписання Президентом України В.Ф. Януковичем.

Немає коментарів: