ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 22 лютого 2012 р.

"Вакцинуватися від грипу ще не пізно", - Андрій Александрін

"Оскільки пік захворюваності на грип та ГРВІ припаде на березень, сьогодні ще не пізно вакцинуватися від грипу", - зауважив завідувач Центру грипу та ГРВІ ДЗ "Центральна санітарно-епідеміологічна станція МОЗ України" Андрій Александрін.

Він повідомив, що особи, які не перехворіли на грип в минулому епідсезоні, не мають імунітету, тому їм ще не пізно вакцинуватися, адже пік захворюваності на грип припаде на теплу весну. Природно, вакцинуватися можна лише здоровим дітям і дорослим.

Фахівець також розповів про інші способи профілактики ГРВІ та грипу.

"Насамперед людям рекомендують повноцінно харчуватися, адже внаслідок перепадів температури організм ослаблений. Крім того, важливо відповідно до погоди одягатися, тобто не роздягатися занадто швидко. Також у профілактиці ГРВІ допоможуть часте провітрювання приміщень, вологе прибирання, регулярне миття рук із милом", - зазначив експерт.

На початку весни спостерігається збільшення захворюваності на грип та ГРВІ. Про це розповів головний позаштатний спеціаліст МОЗ України з питань дитячих інфекційних захворювань Сергій Крамарєв.

"Кінець лютого-березня традиційно вважається часом збільшення захворюваності на грип та ГРВІ. Однак цього року ми не прогнозуємо великого зростання захворюваності. Серед населення є певний імунний прошарок, адже в нинішньому році в Україні циркулюють ті ж грипозні штами, що і в попередньому. Ті, хто перехворіли минулого року, зараз вже не захворіють", - розповів Сергій Крамарєв.

moz.gov.ua

Немає коментарів: