ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 18 лютого 2012 р.

В Держлікслужбі України обговорили з українськими виробниками питання доступності лікарських засобів

В Державній службі України з лікарських засобів відбулася нарада, в ході якої з вітчизняними виробниками лікарських засобів було обговорено низку актуальних питань, зокрема, відносно доступності лікарських засобів українського виробництва.

Як відомо, за завданням Кабінету Міністрів України, з метою забезпечення доступності вітчизняних ліків розроблено відповідний Обов’язковий мінімальний асортимент лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек (далі — Обов’язковий асортимент). Під час наради також обговорювалось питання щодо встановлення механізму регулювання цін на ліки, що увійшли до Обов’язкового асортименту.

Голова Держлікслужби України О.С. Соловйов повідомив, що з метою врегулювання ціни на лікарські засоби, що входять до Обов’язкового асортименту, було розроблено проект постанови Кабміну «Деякі питання забезпечення доступності лікарських засобів і виробів медичного призначення».

Вказаним проектом передбачено внести зміни до постанов Уряду. Так, проектом змін до постанови КМУ від 8 серпня 2011 р. № 932 «Про удосконалення державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів» передбачено, що оптовПосиланняо-відпускні ціни на лікарські засоби, включені до Обов’язкового асортименту, підлягають обов’язковій реєстрації. А змінами до постанови Кабміну від 17 жовтня 2008 р. № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» передбачено встановити граничні постачальницько-збутові надбавки не вище ніж 12 відсотків зареєстрованої оптово-відпускної ціни та граничні торговельні (роздрібні) надбавки не вище ніж 25 відсотків закупівельної ціни.

Учасники наради в цілому підтримали нові регуляторні ініціативи, висловили свої пропозиції, зауваження та побажання, які будуть опрацьовані фахівцями Держлісклужби України та винесені на подальше обговорення у форматі діалогу.

diklz.gov.ua

Немає коментарів: