ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 17 лютого 2012 р.

Держлікслужба припинила незаконну діяльність кількох аптечних закладів в Дніпропетровську

9 лютого 2012 року інспектори Державної служби України з лікарських засобів здійснили позапланову перевірку кількох аптечних закладів в м. Дніпропетровськ.

Під час перевірки виявилося, що лише один аптечний заклад з чотирьох здійснював свою діяльність у відповідності до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами (аптечний кіоск №1 Аптеки № 4 ТОВ «Алтіма», м. Дніпропетровськ, пл. Петровського, 2).

На жаль, в інших суб’єктів господарської діяльності справи виявилися не такі добрі. Один із аптечних кіосків ТОВ «Ітака Плюс» (аптечний кіоск №2 Аптеки №1, вул. Харківська, 5, прим.1) виявився закритим. Ніяких повідомлень щодо причин закриття аптечного закладу, як цього вимагають Ліцензійні умови, Держлікслужба України не отримувала.

В іншому аптечному кіоску цього суб’єкта господарювання були знайдені рецептурні препарати (аптечний кіоск №2 Аптеки №1, м Дніпропетровськ, вул. Косіора, 36, прим 3). Інспектори також мають відеодокази того, що з даного аптечного пункту за півтори години до проведення перевірки виносили пакунки з медикаментами.

Поспішне винесення медикаментів з аптечного кіоску випадково зняли на відео журналісти телеканалу «Інтер», які знаходилися за адресою м Дніпропетровськ, вул. Косіора, 36 в очікуванні інспекторів Держлікслужби України (журналісти чекали на них, аби взяти коментар щодо правил проведення планових та позапланових перевірок аптечних кіосків).

Аптека № 23 ТОВ «І.К.Вел» (м. Дніпропетровськ, вул. Панікахи,15), де також мала відбутися позапланова перевірка, виявилася закритою.

За результатами перевірок інспектори склали відповідні акти, після розгляду яких 14 лютого 2012 року Держлікслужбою України було винесено єдине можливе рішення – позбавити ТОВ «І.К.Вел» та ТОВ «Ітака Плюс» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Звертаємо увагу, що, на жаль, випадки порушення аптечними кіосками Ліцензійних умов давно стали «нормою». І найчастіше це стосується реалізації ними ліків рецептурної групи. Саме тому Наказом МОЗ України від 31.10.2011 № 723 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами" передбачається ліквідація такого аптечного закладу як «аптечний кіоск». Суб’єктам господарської діяльності надано один рік від моменту прийняття даного документу для того, аби привести роботу аптечних закладів у відповідність до нових Ліцензійних умов.diklz.gov.ua

Немає коментарів: