ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 4 лютого 2012 р.

Гарантування українським громадянам високої якості лікарських засобів є пріоритетом роботи Держлікслужби України, – О.Соловйов

Гарантування українським громадянам високої якості лікарських засобів є пріоритетним напрямом діяльності Державної служби України з лікарських засобів. На цьому наголосив Голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов під час інтерв’ю для передачі «Соціальний пульс» телеканалу «Tonis».

Лікарські препарати – це особливий продукт. Саме тому державні органи, Держлікслужба України невпинно працюю над удосконалення роботи системи контролю якості лікарських засобів. «За минулий рік, приміром, тільки в «Закон про лікарські засоби» було внесено вісім змін. Усі вони були спрямовані на зближення законодавчих вимог, які регулюють обіг лікарських засобів в нашій країні до європейських. Одна з таких норм, яка, до речі, успішно працює в Європі – норма, що вимагає проведення передліцензійної перевірки на відповідність матеріально-технічної бази аптечного закладу до вимог Ліцензійних умов провадження діяльності», – зауважив О.Соловйов.

Це гарантуватиме пацієнту захист його прав на те, що дана конкретна аптека, яка претендує на отримання ліцензії, має відповідну матеріально-технічну базу, а її висококваліфікований персонал буде дотримуватися усіх вимог Ліцензійних умов, аби лікарські засоби не змінили свої якісні характеристики.

diklz.gov.ua

Немає коментарів: