ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 15 лютого 2012 р.

Президент України Віктор Янукович призначив Віце-прем'єр-міністром України - Міністром охорони здоров'я Раїсу Богатирьову

Відповідний Указ № 89/2012 Президент підписав у вівторок, 14 лютого.

15 лютого у Міністерстві охорони здоров'я за дорученням Глави держави Прем'єр-міністр України Микола Азаров представив Раїсу Василівну Богатирьову колективу Міністерства.

"Представляючи вам нового Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я, сподіваюсь перш за все на довготривалу її діяльність, на плідну, ефективну співпрацю. Вважаю, що це буде гідне продовження тих рішучих кроків у реформуванні медичної галузі, Посиланнящо вже розпочаті. Основне завдання Уряду і Міністерства охорони здоров'я зокрема, - проведення медичної реформи таким чином, що забезпечити у першу чергу якість надання медичних послуг, щоб були помітними позитивні результати, зокрема, збільшення тривалості життя, зниження показників дитячої й материнської смертності, і смертності взагалі. Ми маємо докласти максимум зусиль на впровадження нових ефективних методів лікування і профілактики у нашій медицині, вирішення тих кардинальних завдань, що стоять перед галуззю" - зазначив Прем'єр-міністр України.

У свою чергу Раїса Богатирьова наголосила, що розуміє всю складність завдань, поставлених перед нею Президентом. Вона запевнила, що докладе всіх зусиль для негайного покращення ситуації у сфері охорони здоров'я.

moz.gov.ua

Немає коментарів: