ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 13 лютого 2012 р.

Посилити контроль за температурою та вологістю повітря суб'єктам господарювання- Держлікслужба

Держлікслужба України вимагає від суб’єктів посилити контроль за температурою та відносною вологістю повітря.

На виконання дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, Державна служба України з лікарських засобів (далі — Держлікслужба України) у зв’язку із значним зниженням температури повітря вимагає від суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, посилити контроль за температурою та відносною вологістю повітря під час транспортування, зберігання та реалізації лікарських засобів.

Держлікслужба України наголошує, що виробничі приміщення мають бути забезпечені засобами вимірювальної техніки температури та відносної вологості повітря. Для кожного виробничого приміщення необхідно проводити реєстрацію та контроль температури і відносної вологості повітря. Записи про температуру і відносну вологість слід регулярно перевіряти.

Перевезення лікарських засобів, що вимагають особливих температурних умов зберігання, має здійснюватися тільки спеціально обладнаним транспортом, оснащеним рефрижераторними установками, які обладнуються пристроями для постійного моніторингу температури, або термоконтейнерами.

За матеріалами
diklz.gov.ua

Немає коментарів: