ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 11 лютого 2012 р.

Визначать перелік ліків, які заборонено рекламувати

Міністерство охорони здоров`я визначить перелік лікарських засобів, які заборонено рекламувати.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на прес-конференції голова Держлікслужби України Олексій СОЛОВЙОВ.

«Міністерство охорони здоров`я буде складати перелік лікарських препаратів, які заборонено рекламувати», - сказав він. За словами О.СОЛОВЙОВА, на даний час такий перелік ще розробляється.

«Ми складаємо рейтинг препаратів, які найбільше підробляються, цей рейтинг абсолютно відповідає рейтингу найбільш рекламованих лікарських препаратів, не дивлячись на те, що було внесено деякі зміни в закон, які певним чином врегулювали питання про надання інформації про лікарські препарати в процесі рекламування на телебаченні та в газетах», - додав О.СОЛОВЙОВ.

О.СОЛОВЙОВ також зазначив, що зростає показник продажу вітчизняних лікарських засобів, переважно з огляду на те, що вони значно дешевші.
Він повідомив, що за результатами минулого року в грошовому вимірі в аптеках реалізовано 28,2% лікарських засобів вітчизняного виробництва.

health.unian.net

Немає коментарів: