ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 10 лютого 2012 р.

"Ми ставимо заслон для потрапляння неякісних ліків у нашу країну", - Олександр Аніщенко

"Ключовим для розвитку вітчизняного виробництва фармацевтичних препаратів та стимулювання експорту вітчизняної фармацевтичної продукції є створення нормативної бази, яка б відповідала міжнародним стандартам", - зазначив Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України.

Він зазначив, що Міністерством охорони здоров'я України та Держлікслужбою України були зроблені наступні кроки в цьому напрямку. Зокрема, були запроваджені національні правила належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice, GMP), які повністю відповідають Європейським правилам з належної виробничої практики лікарських засобів для людини.

"Впровадження в Україні вимог GMP а також вступ регуляторного органу України у сфері обігу лікарських засобів до PIC/S дозволило зробити "правила гри" на фармацевтичному ринку прозорими та зрозумілими для світової спільноти, що вже дало певні позитивні результати. Лише у першому півріччі 2011 року об'єм експорту готових лікарських засобів з України склав 675 млн грн., підвищившись у порівнянні з аналогічним періодом минулого року майже на 20 %", - зазначив Олександр Аніщенко. Окрім того, введення стандартів GMP дозволяє гарантувати, що в Україну не потраплять неякісні ліки: "Ми ставимо заслон для потрапляння неякісних ліків у нашу країну. Впровадження вимог GMP дозволяє гарантувати, що ліки, які поступають в Україну, були вироблені в належних умовах і мають належну якість", - підкреслив Міністр.

moz.gov.ua

Немає коментарів: