ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 9 лютого 2012 р.

Інвестиції у розвиток вітчизняної фармпромисловості підвищують якість препаратів та рівень вітчизняних виробників, - О. Аніщенко

"Міністерством робляться певні кроки для розробки та подальшого випуску життєво необхідних медичних препаратів на базі вітчизняних фармацевтичних підприємств. Саме створення власного виробництва необхідних препаратів дозволить забезпечити наших громадян якісними та доступними ліками", - зазначив Міністр охорони здоров'я України під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

Він повідомив, що інвестиції у розвиток вітчизняної фармацевтичної промисловості не тільки підвищують технологічний рівень вітчизняних виробників і якість препаратів, але й підсилюють їх експертний потенціал. Міністр навів цілий ряд прикладів ефективних інвестиційних проектів в Україні. Зокрема, Олександр Аніщенко відзначив плідне співробітництво американського фармацевтичного гіганту, компанії "Елі Лілі" (Eli Lilly) з заводом "Фармак" в галузі виробництва ефективних вітчизняних ліків для лікування діабету (заводу "Фармак" була передана ліцензійна технологія повного циклу виробництва людського рекомбінантного інсуліну); інвестування російського виробника "Фармстандарт" в українську компанію "Біолік" (м. Харків), який спеціалізується на виробництві вакцин, та ін.

"Наприклад, передача технології виробництва вакцини "Пентаксім" (вакцини для профілактики дифтерії, кашлюку, правця, поліомієліту) компанією "Санофі Пастер" (Франція) українському підприємству "ФАРМЕКС ГРУП" (м. Бориспіль, Київська обл.) і випуск вітчизняним виробником вакцин дозволило суттєво знизити ціну при закупівлі цієї вакцини, а відповідно, забезпечити більшу кількість населення цим імунобіологічним препаратом", - повідомив Міністр.

Олександр Аніщенко підкреслив, що саме формування прозорих ринкових умов функціонування фармацевтичного ринку, які базуються на європейських підходах, є привабливим для інвестування в фармацевтичну галузь Україні, а значить - для розвитку вітчизняної фармацевтичної галузі, і відповідно економіки України.

Немає коментарів: