ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 22 лютого 2012 р.

МОЗ України збільшить обсяги закупівель вакцини проти сказу на 2012 рік

Згідно Календаря профілактичних щеплень, затвердженого Наказом МОЗ України від 16.09.2011 року № 595, вакцинація проти сказу проводиться за епідпоказами, а не у плановому порядку.

Враховуючи те, що епідемічна ситуація зі сказом в минулі роки була стабільною, закупівля вакцин проти сказу здійснювалася в обмежених обсягах.

Закупівля вакцин, які відносяться до Календаря профілактичних щеплень, як обов'язкові, а також закупівля вакцин проти сказу здійснюється централізовано за кошти державного бюджету. У 2011 році на це було виділено 272 млн 110 тис грн. Проте ці кошти не дозволили забезпечити потребу у всіх вакцинах для проведення планових щеплень дітям у повному обсязі.

Враховуючи це, МОЗ України при здійсненні закупівель в 2011 році надавав перевагу закупівлі вакцин, які використовуються у першу чергу для планових щеплень дітей 1-го року життя.

У зв'язку із напруженою епідемічною ситуацією, яка склалася наприкінці 2011 року, МОЗ України найближчим часом планує додатково закупити 20 % вакцини проти сказу у межах від закупівлі минулого року. А також передбачає збільшити закупівлю даної вакцини на 2012 рік до обсягів, які дадуть можливість забезпечити регіони у необхідній кількості.

moz.gov.ua

Немає коментарів: