ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 24 лютого 2012 р.

В 2011 році було утилізовано 3,5 млн. упаковок неякісних ліків

У 2011 році на внутрішньому ринку України було вилучено з обігу та утилізовано більше 3,5 млн. упаковок неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів на загальну суму більше 35 млн. грн., що на 1 млн. упаковок більше, ніж у минулому році. У 2009 році було утилізовано лише 230 тис. упаковок.

Це свідчить про те, що система контролю якості лікарських засобів за останні три роки значно підвищила свою ефективність.

Що стосується структури виявлення лікарських засобів, які не мають бути вживані у процесі лікування, то протягом 2011 року Держлікслужбою України було вилучено з обігу 272 найменування незареєстрованих лікарських засобів та 113 найменувань неякісних лікарських засобів. Щодо фальсифікованих ліків – протягом минулого року було заборонено 16 найменувань фальсифікованих ліків.

В «антирейтингу» серед країн-лідерів заборонених лікарських засобів перше місце посіла Індія.

Немає коментарів: