ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 17 січня 2012 р.

Минздрав планирует внедрить страховую медицину

Министерство охраны здоровья готовится к внедрению страховой медицины. Для этого планируется провести организационно-структурную и финансово-экономическую перестройку системы здравоохранения.

Об этом заявил в интервью "5 каналу" министр здравоохранения Александр Анищенко.

"У нас в Украине сейчас более 6 проектов закона о страховой медицине, и все они говорят о том, что страховать человека должен, если это работоспособный гражданин, его работодатель, а если это пенсионеры и дети, то будет страховать государство", - обьяснил министр.

Напомним, в июле 2011 года министр здравоохранения заявлял, что система здравоохранения в Украине в настоящее время не готова к внедрению страховой медицины.

podrobnosti.ua

Немає коментарів: