ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 9 січня 2012 р.

Фінансування на забезпечення онкохворих дітей необхідними препаратами поступово збільшується, - О. Аніщенко

Про це Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко повідомив під час відвідання відділення онкогематології національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», яку він відвідав напередодні різдвяних свят.

«Забезпечення ліками дітей з онкогематологічними патологіями ми розглядаємо як пріоритетні, - зазначив Міністр. – В 2011 року ми встигли закупити ліки не лише на виділені кошти, але й на кошти, зекономлені під час торгів, на які також були придбані препарати для онкохворих дітей». Олександр Аніщенко зазначив, що станом на кінець 2011 року здійснено поставки до лікарні "ОХМАТДИТ" лікарських засобів, витратних матеріалів та лабораторних реагентів на загальну суму понад 18 млн грн., що складає 38% від загальної суми, передбаченої на лікування дітей всієї України.

Міністр також поспілкувався з фахівцями відділення онкогематолоії лікарні «ОХМАТДИТ». Були обговорені питання кадрового забезпечення відділення, створення мотивації для лікарів, які працюють з великим психологічних та фізичним навантаженням, розширення відділення, збільшення кількості ліжок та відокремлення корпусу інтенсивної терапії від приміщень амбулаторного лікування хворих. Лікарі відмічали, що саме будівництво нового сучасного лікувально-діагностичного комплексу допоможе вирішити багато проблем та поліпшити допомогу дітям з онкологічними захворюваннями.

Прес-служба МОЗ України

Немає коментарів: