ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 25 січня 2012 р.

У Фармакопейному центрі триває Програма професійного тестування лабораторій з контролю якості лікарських засобів

ДП «Фармакопейний центр» нагадує про те, що наразі триває 9-й раунд Програми професійного тестування лабораторій з контролю якості лікарських засобів (ППТ). Раунд організований ДП «Фармакопейний центр», Україна, м. Харків, за участю Державної служби України з лікарських засобів та Національного Фармацевтичного Університету.

Участь у ППТ є найважливішим і обов'язковим елементом системи забезпечення якості аналітичних лабораторій відповідно до вимог ISOі GMP/GLP. У рамках ППТ, з 2001 р., успішно проведено 8 раундів тестування, в яких щорічно брало участь близько 70 учасників.

Результати ППТ оцінюються відповідно до фармакопейних вимог, вимог GPCL, а також відповідно до вимог прийнятої аналітичної практики. По завершенні раунду організаторами проводиться науково-методологічний семінар, на якому розглядаються виявлені проблеми, узагальнюється отриманий досвід.

Учасники отримують сертифікат участі в ППТ і звіти, в яких дається аналіз виявлених проблем та рекомендації щодо їх усунення. Інформація про результати тестування конкретної лабораторії є конфіденційною.

У 9-му раунді ППТ учасникам пропонуються наступні завдання:

- ідентифікація діючої речовини в таблетках методом ТШХ за доданою методикою (ТШХ пластина силікагелю F 254, УФ-світло, довжина хвилі 254 нм, 366 нм);

- визначення вмісту води в субстанції ципрофлоксацину г/х полумікрометодом (2.5.12. ЕР / ГФУ);

- визначення домішки А і супутніх домішок в зразку гліцерину методом ГРХ (відповідно до методики чинного видання ЕР / ДФУ).

Для участі в 9-му раунді ППТ просимо звертатися до ДП «Фармакопейний центр».

Більш докладну інформацію можна отримати на сайті ДП «Фармакопейний центр».

sphu.org
diklz.gov.ua

Немає коментарів: