ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 28 січня 2012 р.

Врегульовано питання щодо виплати надбавки за вислугу років фармацевтичним працівникам

Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови «Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров’я» №1418 від 29 грудня 2009 року. Рішення датоване 18 січня 2012 року.

Нормативно-правовий акт врегульовує питання щодо виплати надбавки за вислугу років фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я, помічникам ентомологів цих закладів, а також питання зарахування до стажу для виплати надбавки за вислугу років медичним працівникам часу їх військової служби на посадах військових лікарів, провізорів, фармацевтів та середнього медичного складу у Збройних Силах України, в органах і підрозділах цивільного захисту, у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, у Державній спеціальній службі транспорту, інших військових формуваннях та правоохоронних органах України та колишнього СРСР.

kmu.gov.ua

Немає коментарів: