ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 25 січня 2012 р.

В Держлікслужбі України відбулася робоча нарада з питань ціноутворення на лікарські засоби

Минулого тижня в Державній службі України з лікарських засобів відбулася робоча нарада з опрацювання питання щодо ціноутворення на лікарські засоби та приведення нормативно – правових актів у відповідність до Закону України від 03.11.2011 № 3998-VI «Про внесення змін до статті 9 Закону України «Про лікарські засоби».

Під час зустрічі учасниками було запропоновано виключити термін «вжити заходів щодо приведення до 1 липня 2012 р. власниками реєстраційних посвідчень на лікарські засоби, які зареєстрували (перереєстрували) лікарські засоби до набрання чинності постанови від 14.11.2011 р. N 1165, реєстраційних матеріалів у відповідність з постановою від 14.11.2011 р. N 1165».

Таким чином власники реєстраційних посвідчень на лікарські засоби отримають можливість поступово вжити заходів при реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів.

Голова Держлікслужби України О. Соловйов підтримав думку Президента Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України Печаєва В.К., який наголосив на соціальному значенні внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 р. № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», порядку формування цін на лікарські засоби, щодо яких запроваджено державне регулювання.

В.Печаєв виступив також на підтримку законопроекту Закону України «Про лікарські засоби» щодо внесення терміну «активний фармацевтичний інгредієнт (АФІ)» та внесення змін до статті 9 Закону України «Про лікарські засоби» щодо змін до переліку документів, що додаються до заяви про державну реєстрацію (перереєстрацію) активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ).

В нараді взяли участь: Голова Держлікслужби України Соловйов О.С., Начальник Управління ліцензування та сертифікації виробництва Держлікслужби України Тахтаулова Н.А., заступник Начальника Управління ліцензування та сертифікації виробництва Держлікслужби України Литвиненко Н.В., Головний виконавчий директор корпорації "Артеріум» Гарцилов Д.В., Генеральний директор ДП "Державний експертний центр МОЗ України Бліхар В.Є., Президент Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України Печаєв В.К., Перший віце-президент Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України Хорунжий Г.Г., Виконавчий директор ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП" Разумний А.Г.

diklz.gov.ua

Немає коментарів: