ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 24 січня 2012 р.

Суб’єктам господіяльності надано шість місяців на приведення матеріально-технічної бази у відповідність до нових Ліцензійних умов

Суб’єкти господарської діяльності мають привести у відповідність свою матеріально-технічну базу згідно з новою редакцією Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами» у термін 6 місяців. На цьому акцентували увагу представники Державної служби України з лікарських засобів під час відео-наради з територіальними органами.

У вступному слові перший заступник Голови Держлікслужби України І.Б. Демченко зазначила, що планується організація навчання вимогам Належної практики дистрибуції (GDP) та Належної практики зберігання (GSP) працівників центрального апарату та територіальних органів Держлікслужби України.

Особливу увагу під час приділили заповненню уніфікованих форм актів, а саме Акту перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарських засобів (додаток 5 до Порядку контролю) та Акту перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів, роздрібної торгівлі лікарськими засобами(додаток 4 до Порядку контролю).

Як звернули увагу фахівці Департаменту, з 29 грудня 2011 року в Україні запроваджено актуалізовані уніфіковані форми актів, деякі з пунктів яких заповнює власноруч сам суб’єкт господарювання, не звертаючись для цього до якихось державних установ.

Запровадження таких уніфікованих форм актів сприятиме збільшенню прозорості процедури контролю додержання вимог Ліцензійних умов.

Нарада відбулася під головуванням Першого заступника Голови Держлікслужби України Демченко І.Б., та за участі директора Департаменту державного регулювання оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Кропивного О.О.; заступника директора Департаменту-начальника Відділу контролю за дотриманням вимог належних дистрибуторської та аптечної практик Речкіної О.П., інших представників Департаменту – Пруднікова В.І.; Паламар І. Ю.; Силевич Л.В.
Посилання
diklz.gov.ua

Немає коментарів: