ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 23 січня 2012 р.

"Всеукраїнська мережа ЛЖВ" дала позитивну оцінку діяльності МОЗ у сфері державних закупівель

"Завдяки співробітництву МОЗ та, вчасності ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ", стало можливим закупити високоякісні препарати не просто за міжнародною ціною трирічної давнини, а й знизити її на 20%, - повідомив Голова Координаційної ради Всеукраїнської мережі ЛЖВ Володимир Жовтяк під час прес-конференції у Міністерстві охорони здоров'я України.

- Безперечно, існують проблеми з якими ми стикаємось кожен день, але завдяки взаємодії та співробітництву між МОЗ та Мережею ЛЖВ, їх вдається поступово вирішувати. Зокрема, вдалось вирішити питання з дитячими схемами лікування. Під час проведення тендеру в МОЗ, жодна кампанія, не подалась до участі в ньому, так як об'єми закупівель занадто незначні. Це питання вдалось вирішити завдяки Глобальному Фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і вперше збалансувати нестачу препаратів за рахунок коштів донора та держави"

Крім того, як зазначили учасники прес-конференції, централізована система закупівель МОЗ України цього року дозволила за підсумками торгів досягти економії бюджетних коштів у розмірі 155 млн грн. (9%) порівняно з минулим роком. Зокрема, за програмою "СНІД (ліки)" за підсумками проведених торгів загальна економія склала майже 23 млн грн (14,4%). Більше того, при закупівлі "Лопінавір/Ритонавір" (200мг/50мг) економія коштів становила 17 млн грн. Заощаджені кошти у 155 млн грн. були направлені на здійснення додаткових закупівель за найбільш пріоритетними напрямками здійснення державної політики медикаментозного забезпечення.
Посилання
Прес-служба МОЗ України

Немає коментарів: