ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 18 січня 2012 р.

Голова Держлікслужби та представники Куби обговорили можливість створення спільного підприємства з виробництва ліків та вакцин проти раку

Голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба Й. В. Фелікс Леон Карбальо та представники Центру біотехнології і біоінженерії Республіки Куба обговорили можливість створення на фармацевтичних потужностях України спільного підприємства з виробництва препаратів та вакцин проти раку за ліцензією кубинського Центру молекулярної імунології.

Також, за ініціативи кубинської сторони, було обговорено можливість прискорення проведення інспектування Держлікслужбою України фармацевтичного підприємства, на якому здійснюється виробництво препарату Heberprot.

Можливість прискорення проведення відповідного інспектування на предмет додержання вимог Належної виробничої практики відповідного підприємства сприятиме прискоренню впровадження в Україні програми з лікування хворих на діабетичну виразку стопи із застосуванням кубинського препарату Heberprot. Пропозицію щодо впровадження такої програми було зроблено делегації Президента України Віктора Януковича під час його візиту до Центру біотехнології і біоінженерії в жовтні минулого року.

Під час зустрічі також кубинські колеги проаналізували разом з Міністром охорони здоров'я України, Олександром Володимировичем Аніщенком, можливі форми реалізації цієї Програми. Як зазначили представники української сторони, Україна зацікавлена у плідній співпраці з Республікою Куба в сфері науки та сучасних технологій. В нашій країні також приділяється велика увага впровадженню сучасних інноваційних технологій у практику.

В зустрічі взяли участь заступник Генерального директора Центра біотехнології і біоінженерії Республіки Куба Франсіско Мачадо Рамірес, співробітник Центра біотехнології і біоінженерії Республіки Куба Борис Асеведо Кастро.

diklz.gov.ua

Немає коментарів: