ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 29 квітня 2017 р.

МОЗ має намір передати силовикам матеріали про нецільове використання ліків у деяких клініках

У Міністерстві охорони здоров’я України заявляють про намір передати правоохоронним органам матеріали щодо нецільового використання в деяких клініках лікарських засобів, закуплених коштом державного бюджету.

«Є проблема: ліки, які були закуплені за кошти держбюджету 2015 року, не використовувалися. (Клініки) нам брешуть, коли говорять про потребу. Зараз ми шукаємо тих, хто це зробив, будуть передані матеріали в Національну поліцію за нецільове використання коштів. Думаю, до середини травня вже будемо мати інформацію», – сказала виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

28 квітня директор НАБУ Артем Ситник і Уляна Супрун підписали меморандум про співпрацю у боротьбі з корупцією.

Національне антикорупційне бюро України планує створити спеціальний підрозділ детективів, які будуть розслідувати корупцію в сфері охорони здоров’я – перші 50 детективів будуть призначені найближчим часом.

http://www.radiosvoboda.org/

Немає коментарів: