ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 6 травня 2016 р.

Ліки проти ВІЛ/СНІД будуть в регіонах вже 10 травня

ukrinform.ua: Міністерство охорони здоров'я 10 травня розпочне розвезення в регіони закуплених міжнародними організаціями препаратів для лікування ВІЛ/СНІД на суму близько 150 млн гривень.

Про це на засіданні уряду 5 травня заявив в.о. міністра охорони здоров'я України Віктор Шафранський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"З 10 травня ми розпочинаємо розвезення в регіони антиретровірусних препаратів, тобто препаратів для лікування хворих на ВІЛ/СНІД, на загальну суму близько 150 млн гривень", - сказав Шафранський.

Він нагадав, що 3 травня розпочалася доставка в регіони закупленої міжнародними організаціями вакцини КПК для профілактики кору, паротиту та краснухи  - захід планується завершити до кінця дня 6 травня.

Шафранський також повідомив, що за ці дні розвезено два препарати для лікування туберкульозу на загальну суму 5 млн гривень та розпочато доставку ліків, які закуповуються за держпрограмою лікування дорослої онкології,  - вже розвезено онкопрепарати на загальну суму 3,5 млн гривень.

http://www.ukrinform.ua/rubric-society/2012063-liki-proti-vilsnid-budut-v-regionah-vze-10-travna.html

1 коментар:

Thomas Gift сказав...

Доброго дня, мої кохані, я хочу свідчити про те, як я вилікував від ВІЛ-СНІДу, в 2011 році я заразився ВІЛ-інфекцією від СНІДу, і я відвідав декількох травників, спіристів та пасторів для лікування, але все безрезультатно, мій світ був поступово до кінця, поки я не побачив повідомлення на форумі зі здоров'я про трав'яний цілитель з Африки під назвою DR KEN. Веб-сайт https://drkensolutiontempl5.wixsite.com/drken, який кидає трав'яні заклинання для лікування всіх видів смертельних захворювань, включаючи ВПЛ, АЛС, МНД, епілепсію, лейкемію, Астму, Рак, Гононею тощо. Спочатку я сумнівався, чи це реально, але вирішив дати йому спробувати, коли я зв'язався з цим рослинним заклиначем за допомогою електронної пошти, він підготував частину трав'яних заклинань і відправив його мені через кур'єрську службу, коли я отримав цю частину трав'яних заклинань, він дав мені крок за кроком інструкції про те, як щоб застосувати його, коли я застосував це згідно з наказом, я вилікувався від цієї смертельної хвороби протягом 7 днів, зараз я заражаюся ВІЛ-негативним (-) завдяки д-ру DR КЕН. Зверніться до цього чудового трав'яного цілителя за допомогою його електронного листа: drkensolutiontemple@gmail.com call +2349052116690