ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом!
ФармРада вітає вас, колеги, з прийдешніми святами! Бажаємо міцного здоров'я, успіху у справах та родинного затишку!

понеділок, 18 квітня 2016 р.

"Депконтроль" звернув увагу В. Гройсмана на монополію гемодіалізного ринку


Оскільки посада Міністра охорони здоров’я в Україні поки залишається вакантною, то міжфракційне депутатське об'єднання (МДО) "Депутатський контроль" звернувся до новопризначеного прем’єр-міністра України В. Гройсмана з приводу монополізації ринку гемодіалізу. Про це заявив народний депутат, член МДО "Депутатський контроль" Олександр Кодола, передає УНН.

"На жаль сьогодні в нас ще не призначений міністр охорони здоров’я, тому я би хотів звернути увагу, в першу чергу, прем’єр-міністра В. Гройсмана на проблему, яка стосується півмільйона людей хворих на ниркову недостатність. У нас щороку держава витрачає понад 1 млрд. грн на лікування цих людей так званим методом гемодіалізом, але тільки 20% хворих українців мають можливість отримати лікування за державний кошт", - зазначив він.

За словами О. Кодоли, така ситуація склалася, тому що на ринку гемодіалізу діє так звана фармацевтична мафія і останні 10 років, всі тендера виграють тільки 2 основні групи компаній.
"Більше того, ціна цього гемодіалізу вдвічі втричі вища ніж в європейських країнах", - додав він.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, нові апарати для гемодіалізу запрацювали у Запоріжжі.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1564472-depkontrol-zvernuv-uvagu-v-groysmana-na-monopoliyu-gemodializnogo-rinku

Немає коментарів: