ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом!
ФармРада вітає вас, колеги, з прийдешніми святами! Бажаємо міцного здоров'я, успіху у справах та родинного затишку!

понеділок, 21 березня 2016 р.

Українські ліки подорожчають до евростандартів


Українські фармацевтичні препарати очікує подорожчання через необхідність їх сертифікації в ЄС і уніфікації на світовому ринку лікарських засобів.

Про це в інтерв'ю "Інтерфаксу" заявив керівник фармацевтичної компанії ТДВ "Інтерхім" Анатолій Редер.

"Для того, щоб вийти на європейські стандарти, ми повинні подолати якісь бар'єри. Але ці бар'єри досить дорогі, а в фармацевтиці особливо", - уточнив співрозмовник "ІФ".

За його словами, вітчизняні фармвиробники повинні в найкоротші терміни перейти на світові стандарти підтвердження біоеквівалентності препаратів.

"Щоб не сталося як в Прибалтиці, де більшість місцевих фармвиробництв зупинилися, тому, що Прибалтика не встигла перебудуватися на європейську систему", - пояснив Редер.

За його підрахунками, процес впровадження українськими виробниками практики доказу біоеквівалентності препаратів може зайняти 5-7 років і потребуватиме додаткових інвестицій.

"Кошти на витрати такого роду не візьмуться з нізвідки, гроші можуть бути взяті або в кредит, або вилучені з обігу", - зазначив експерт.

Прогнозувати масштаби подорожчання в конкретних цифрах глава "Інтерхіма" відмовився, зазначивши лише його неминучість.

http://znaj.ua/news/regions/40557/ukrayinski-liki-podorozhchayut-do-evrostandartiv.html

Немає коментарів: