ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом!
ФармРада вітає вас, колеги, з прийдешніми святами! Бажаємо міцного здоров'я, успіху у справах та родинного затишку!

понеділок, 14 березня 2016 р.

НАБУ просять розслідувати можливу закупівлю МОЗ неякісних ліків через міжнародні організації

Організація "Медичний контроль" направила заяву в Національне антикорупційне бюро з проханням вивчити факти можливої поставки в Україну препаратів неперевіреної якості, що закуповуються Міністерством охорони здоров'я через міжнародних посередників. Копію заяви в НАБУ опублікував у Facebook керівник організації Ігор Щедрін.

У заяві представлені факти можливої поставки індійських ліків сумнівної якості, що МОЗ має намір закупити через британську посередницьку компанію Crown Agents. У зв'язку з цим у "Медичному контролі" просять НАБУ перевірити договори з іншими міжнародними посередниками на предмет відповідності їх законодавству України, а також вивчити можливість навмисного включення в перелік закупівель ліків сумнівного походження вищими посадовими особами МОЗ України.

Крім того, НАБ просять встановити кінцевих власників фармацевтичних компаній, заявлених в якості виробників препаратів, сумнівна реєстрація яких, а також відсутність практичного досвіду їх застосування ліків, у світі викликали сумніви і критику фахівців.

Про те, що для онкохворих дітей можуть бути закуплені препарати сумнівного походження, першою заявила глава фонду "Краб" Лариса Лавренюк. Вона, зокрема, виявила в списку препаратів, що готуються до закупівлі, декілька позицій, які зареєстровані тільки в Індії, на Мальті і в деяких балканських країнах, які не застосовувалися раніше ні в Європі, ні в Україні. Достовірність цього списку пізніше підтвердила представник "Crown Agents" в Україні Ольга Сільвестрова.

Після цього організація "Медичний контроль" опублікувала власне розслідування, згідно з яким у списках ліків, що закуповуються через міжнародних посередників, дійсно були присутні і інші препарати сумнівного походження, що поставляються в Україну компанією "Нортон-Україна", що має сумнівну репутацію у сфері закупівель ліків.

https://www.rbc.ua/ukr/news/nab-prosyat-rassledovat-vozmozhnuyu-zakupku-1457709779.html

Немає коментарів: