ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом!
ФармРада вітає вас, колеги, з прийдешніми святами! Бажаємо міцного здоров'я, успіху у справах та родинного затишку!

четвер, 10 березня 2016 р.

Які ліки заборонені для виробницва під час воєнного стану? Кабмін затвердив перелік.


Постанова Кабінету Міністрів № 128  від 24 лютого 2016 року затверджує Перелік лікарських засобів, які мають в своєму складі наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, інші сильнодіючі речовини, за якими встановлюватиметься особливий режим в сфері виробництва і реалізації у разі  введенні правового режиму воєнного стану. Про це повідомляє ЮрЛига.

Зокрема,  такий перелік включає в себе:


  • лікарські засоби, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини, включені до таблиць II і III та (або) прекурсори, включені в таблиці IV Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (крім лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори в кількості, що не перевищує їх гранично допустиму кількість).


  • лікарські засоби, що містять інші сильнодіючі речовини (отруйні та сильнодіючі лікарські засоби).


http://ckp.in.ua/news/7785

Немає коментарів: