ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом!
ФармРада вітає вас, колеги, з прийдешніми святами! Бажаємо міцного здоров'я, успіху у справах та родинного затишку!

субота, 30 січня 2016 р.

МОЗ прокоментував інформацію щодо використання простроченого "Таміфлю"

Раніше повідомлялося, що прострочений "Таміфлю" можуть передати в регіони замість утилізації

Усі упаковки "Таміфлю" з невідповідним терміном придатності залишаються на складах ДП "Укрвакцина". Так у Міністерстві охорони здоров'я прокоментували інформацію щодо використання простроченого препарату "Таміфлю", поширену народним депутатом України Іриною Сисоєнко, йдеться у повідомленні прес-служби МОЗ.

"Доповідна записка, на яку посилається І. Сисоєнко на сторінці в соціальній мережі, є внутрішнім документом МОЗ України, носить інформативний характер і не є розпорядчим документом. На даний момент усі упаковки "Таміфлю" з невідповідним терміном придатності залишаються на складах ДП "Укрвакцина". Міністерство охорони здоров'я України відповідально ставиться до здоров'я українців, тому на початку року звернулося за гуманітарною допомогою і отримало від Литовського Уряду 2 443 упаковки антивірусного препарату "Таміфлю" та 32 645 препарату "Реленца" для специфічної терапії проти гриппу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в доповідній записці заступника міністра охорони здоров'я Ігоря Перегінця на ім'я міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі, яке в Facebook опублікувала народний депутат Ірина Сисоєнко ("Самопоміч") повідомлялося, що на складі державного підприємства "Укрвакцина" на 1 грудня 2015 року зберігалося 242 035 упаковок препарату "Таміфлю", з них у 105 176 упаковок закінчився термін зберігання.

http://www.rbc.ua/ukr/news/minzdrav-prokommentiroval-informatsiyu-ispolzovanii-1454079478.html

Немає коментарів: