ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом!
ФармРада вітає вас, колеги, з прийдешніми святами! Бажаємо міцного здоров'я, успіху у справах та родинного затишку!

пʼятниця, 18 грудня 2015 р.

ТОВ „Валартін Фарма” стало переможцем тендерних закупівель лікарських засобів для проведення комплексного лікування вірусного гепатиту С


2-го грудня 2015 року ТОВ „Валартін Фарма” стало переможцем тендерних закупівель лікарських засобів для проведення комплексного лікування вірусного гепатиту С за програмою «Інвестиції для протидії туберкульозу та ВІЛ», яку організував Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

За результатами тендеру, для проведення комплексного лікування вірусного гепатиту С благодійним фондом був обраний лікарський засіб «Лівел®».

Згідно укладеної угоди планується поставити в лікувальні заклади України 8500 упаковок препарату.

11-го грудня 2015 року препарат «Лівел®» вже отримали обласні центри профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом Дніпропетровська, Запоріжжя, Полтави, Одеси та Херсона, а також - Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня.

Зазначимо, що це вже другий тендер, який виграло ТОВ „Валартін Фарма” на поставку цього препарату для Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». На початку 2015 року підприємство виконало постачання 5123 упаковок препарату в різні лікувальні заклади України.

http://www.valartin.com/news/novosti/tov-valartin-farma-rozpochalo-postavki-likarskih-zasobiv-mijnarodnomu-alyansu-z-vil-snid-v-ukrayini.html

Немає коментарів: