ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом!
ФармРада вітає вас, колеги, з прийдешніми святами! Бажаємо міцного здоров'я, успіху у справах та родинного затишку!

пʼятниця, 16 жовтня 2015 р.

ЦІНИ НА ЛІКИ ЗНИЗЯТЬСЯ ДЛЯ ХАРКІВ'ЯН

Меморандум про співпрацю між обласною адміністрацією та виробниками лікарських засобів був підписаний 15 жовтня в ході круглого столу

Як зазначив під час засідання заступник голови ХОДА Михайло Черняк, реформування системи охорони здоров'я - одне з основоположних напрямків реформ, які проводяться в країні з ініціативи президента Петра Порошенка. "Харківська область повністю підтримує ці перетворення. Більше того, ми часто випереджаємо загальнонаціональні реформи, саме в нашому регіоні запускаються пілотні проекти, які згодом впроваджуються по всій країні Концепцію реформування охорони здоров'я на місцевому рівні ми також розробили одні з перших", - розповів Михайло Черняк.

Згідно з меморандумом, обласна адміністрація, зі свого боку, обіцяє сприяти імпортозаміщенню лікарських засобів. "Вітчизняні аналоги імпортних ліків на 50-80% дешевше При цьому наші виробники працюють у жорсткому регуляторному полі, і наше виробництво досягло того рівня, який дозволяє вийти на імпортозаміщення.", - підкреслив віце-губернатор.

Як розповів директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Олександр Галацан, саме вітчизняні препарати будуть рекомендуватися медустановам при формуванні регіональних протоколів лікування. Крім того, згідно з підписаним меморандумом, харківські виробники братимуть участь в тендерах на постачання ліків для закладів охорони здоров'я області.

Роман Шупенко
http://www.slk.kh.ua/news/zdorovya/tsini-na-liki-znizyatsya-dlya-kharkivyan.html

Немає коментарів: