ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом!
ФармРада вітає вас, колеги, з прийдешніми святами! Бажаємо міцного здоров'я, успіху у справах та родинного затишку!

середа, 14 березня 2012 р.

Всі хворі на ниркову недостатність будуть забезпечені ліками

Голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ запевняє, що в регіоні всі хворі на ниркову недостатність будуть забезпечені ліками.

Як передає кореспондент УНІАН, таку заяву губернатора розповсюдила прес-служба Донецької ОДА, коментуючи той факт, що на сьогоднішній день в регіоні виникла дуже складна ситуація з браком ліків для хворих, які перебувають на гемодіалізі й фактично поставлені перед питанням життя і смерті.

А.ШИШАЦЬКИЙ сказав, що вже досягнута домовленість з фірмою, яка поставляє ліки «Діаніл», про те, що найближчим часом цей препарат буде надано на суму 100 тис. грн., і цієї кількості препарату має вистачити всім хворим на місяць.

«На найближчу сесію облради буде винесено питання про фінансування хворих на ниркову недостатність. Я впевнений, воно буде вирішено позитивно, - сказав губернатор. - Для придбання препарату з обласного бюджету буде виділено 1 млн. 350 тис. грн., яких вистачить на ліки для хворих приблизно до середини 2013 року».

А.ШИШАЦЬКИЙ зазначив, що він «не звик перекладати відповідальність». «Влада зобов`язана піклуватися про здоров`я громадян. Ми не залишимо цих хворих наодинці з їхньою бідою. Питання про придбання необхідних ліків буде вирішено», - наголосив голова ОДА.

Немає коментарів: